Freedom1

to plan taryfowy za 19,90 w ofercie z umową na ile chcesz. Cena abonamentu to niespełna 20 złotych. Gdzie w zamian za to otrzymujemy sporo korzyści jak na tak niewielki koszt. Rozmowy w sieci i poza siecią Premium absolutnie bez limitu. Podobna sytuacja jest z wiadomościami sms — do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, bez ograniczeń.

Freedom1

to także 10 GB Internetu w telefonie do wykorzystania przez cały miesiąc. Nie lada gratka dla każdego, kto korzysta z Internetu w telefonie. Umowa jak w przypadku każdej oferty Freedom1 jest na taki okres, jaki chcesz. Można zrezygnować w każdej chwili.
Freedom1 jest przeznaczony głównie dla osób, które ograniczają się do korzystania z połączeń do sieci komórkowych dlatego koszt ewentualnego połączenia na numer stacjonarny to 0,29 groszy za minutę. 29 groszy to także koszt wiadomości multimedialnej MMS.
Opłata aktywacyjna standardowo wynosi 29 złotych i jest to koszt jednorazowy. Premium Mobile w swoich abonamentach zawsze ma do zaoferowania optymalny pakiet Internetu. W przypadku Freedom1 jest to 10 GB superszybkiego Internetu LTE, który wystarcza np. na 30 godzin słuchania muzyki w Sieci. 10 Gigabajtów wystarcza również do oglądnięcia dwunastu pełnometrażowych filmów w serwisach społecznościowych Facebook lub YouTube. To także ponad 400 godzin rozmów na skype jeśli ktoś chciałby jednocześnie porozmawiać i zobaczyć kogoś z zagranicy. Dodatkowo ten pakiet Internetu jest wystarczający do przeglądania stron www, korzystania z Facebook'a czy komunikacji za pomocą poczty elektronicznej.

Zasięg

Freedom1, jak i pozostałe abonamenty Premium Mobile korzysta z zasięgu sieci Plus. Jeśli korzystaliście Państwo już z tej sieci komórkowej to bądźcie świadomi, że zasięg i jakość będzie podobna.

Freedom1

Premium Mobile kieruje ten abonament dla wszystkich, którzy chcą korzystać z telefonu bez większych ograniczeń. Jednocześnie płacić wyłącznie za usługi telekomunikacyjne.
Czy uważasz, że 19,90 złotych miesięcznie w tarfyie Freedom1 za abonament komórkowy to rozsądna cena? Jeśli tak już dziś wybierz Premium.
Freedom1


Zobacz pełna ofertę:
Freedom1:
Premium Mobile oferta
Premium Mobile opinie
O Premium Mobile

Freedom1, Freedom 1