Opinie o Premium Mobile

jak o większości sieci komórkowych są różne i skrajne. Wiele opinii wystawianych jest w oparciu o wyobrażenie innych, którzy nie są lub nie zamierzają być Klientami Premium Mobile. Istnieje przekonanie że Premium Mobile jest tzw alternatywnym operatorem, jednak faktycznie Premium Mobile to operator wirtualny MVNO czyli niezależna sieć komórkowa działająca na infrastrukturze Plus.

Freedom Opinie

Jaki jest punkt widzenia użytkowników sieci na temat Premium Mobile? Wczytując się w opinie abonentów, trudno nie dostrzec że są bardzo zadowoleni. Zdawać by się mogło że przedstawiony obraz jest dziełem sprawnego działu Marketingu Internetowego bo uznanie dla Premium Mobile jest zbyt duże. Patrząc jednak na ofertę abonamentową Freedom oraz wyniki w przenoszeniu numerów oraz pozyskiwaniu nowych Klientów to wystawione oceny stają się jak najbardziej realne. Proste, klarowne zasady w połączeniu z wyjątkowo niskimi opłatami trafiają idealnie w grupę Klientów świadomych i samodzielnych. Zdanie na temat połączeń oraz zasięgu Premium Mobile jest niezmiennie pozytywne.

Premium Mobile opinie

Zebraliśmy kilka opinii dotyczących korzystania z usług Premium Mobile. Sprawdź czy oferta mogłaby spełnić i Twoje oczekiwania.

https://mobilny-ranking.pl/opinie/premium-mobile-opinie/
http://gsmonline.pl/artykuly/premium-mobile-chlastawa-plany/
https://www.gsmmaniak.pl/687926/premium-mobile-abonament/
Opinie o Premium Mobile
są podzielone pomiędzy tych którzy już korzystają z sieci a tych którzy dopiero przeniosą numer. Zwykle odbywa się to w podobnym schemacie. "Głowa Rodziny" zmęczona ciągłymi przepychankami z obecnym operatorem komórkowym oraz mocno nadszarpniętym portfelem zaczyna szukać w sieci najtańszego abonamentu zapoznając się z ofertami z wyszukiwarki. Po sprawdzeniu i zbadaniu wszystkich opcji wpisuje premium mobile opinie forum gdzie po kilku minutach czytania jest już pewien że Premium Mobile to najlepszy wybór. Przeniesienie numeru jest bardzo szybkie i wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu. Internet, Telefon, Kurier i już jesteś w Premium Mobile.

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania jednego z abonamentów Freedom, "umowa na ile chcesz" pozwala (w przypadku gdy nie będziesz do końca przekonany) zawsze możesz zrezygnować. Podziel się z nami swoją opinią i spostrzeżeniami. Czekamy z niecierpliwością na opinie o Premium Mobile!

Zobacz pełna ofertę Premium Mobile:


premium mobile opinie

Freedom PL Opinie

Opinie o abonamencie o Freedom PL można podsumować jednym słowem — tani. Do tej pory wszystkie tanie abonamenty, oferowane przez operatorów były ograniczane w różny sposób. W przypadku Freedom PL mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych. Dostępne bez ograniczeń są także wiadomości SMS. Do dyspozycji jest także pakiet Internetu w ilości 3GB. Ktoś może powiedzieć, że taka ilość Internetu w abonamencie nie jest wystarczająca. Spójrzmy jednak przez pryzmat ceny - 16,70 złotych miesięcznie. U przodujących operatorów Internet może kosztować nawet 5zł za 1GB i nie ma w tym ani rozmów, ani wiadomości SMS. Jedynym minusem jest brak możliwości wysyłania nielimitowanych wiadomości multimedialnych MMS. A także wykonywania połączeń wychodzących na numery stacjonarne. Podsumowujac - najtańszy abonament od Premium Mobile zasłużył na wysoką ocenę. Szukasz oszczędności? Freedom PL to gwarancja obniżenia kosztów abonamentowych.
Fredoom 1 opinie, premium, mobile

Freedom 1 Opinie

Freedom 1 jest ofertą abonamentową, która przez wiele miesięcy zdobywała czołowe miejsca w rankingach ofert komórkowych. "Magiczne" 19,90 do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością ze względu nie tylko na cenę jak w przypadku Freedom PL. Głównymi zaletami abonamentu Freedom 1 są (poza oczywiście ceną) nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz 10 GB Internetu LTE. Jeśli lubisz dużo rozmawiać przez telefon i często wysyłać wiadomości SMS to ta oferta jest dopasowana do tych właśnie potrzeb. Natomiast Internet w telefonie w ilości 10 GB to przysłowiowa wisienka na torcie. Ten pakiet Internetu bez większych problemów powinien wystarczyć na cały miesiąc swobodnego korzystania z sieci. Na tym jednak nie kończą się pozytywy, gdyż wszystko to jest przewidziane, w umowie na ile chcesz. Co oznacza umowa na czas nieokreślony, która odnawia się co miesiąc? Dla abonenta jest to bardzo użyteczne, ponieważ w każdej chwili można zrezygnować z abonamentu w Premium. Brak kontraktów długoterminowych, na rok lub dwa lata jest bardzo wygodny i pozwala w momencie wyjazdu np. za granicę bez problemu rozwiązać umowę.
premium opinie

Freedom 2 Opinie

24,70 złotych miesięcznie za abonament telefoniczny. Zastanawiać by się można czy ta cena jest atrakcyjna, czy też nie. Na pierwszy rzut oka nie odbiega znacząco od abonamentów innych operatorów. Przyjrzyjmy się jednak tej ofercie dokładniej i sprawdźmy wszystkie korzyści taryfy Freedom 2. Na początek mamy nielimitowane połączenia do wszystkich komórkowych. Spotkaliśmy się z tym już przy Freedom PL oraz Freedom 1. Można powiedzieć, że brak limitu dla połączeń komórkowych stał się obowiązkowym standardem, ale nie każda sieć oferuje no limit w przystępnej cenie. Umowa na czas nieokreślony, bez zobowiązań czy na ile chcesz. Można nazywać ten sposób kontraktu z siecią komórkową w różny sposób, ale sens jest zawsze ten sam — możliwość rezygnacji i ewentualna zmiana operatora w dowolnym momencie. Akurat ten model jest znakiem rozpoznawczym Premium Mobile i ma zastosowanie w przypadku każdej oferty Freedom oraz Internetu Mobilnego. Podobnie jest z zasięgiem. Premium to zasięg sieci Plus i z racji jakości oraz dostępności jest ogromną zaletą. Przejdźmy jednak do korzyści oferty Freedom 2, które odrózniają ten plan od poprzednich. Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne, a także MMS NO LIMIT. Jeśli wykonujemy połączenia na numery stacjonarne częściej, niż wskazuje na to znak czasu — Freedom "dwa" to trafne rozwiązanie. Obrazki czy zdjęcia wysyłamy zazwyczaj za pomocą poczty elektronicznej lub komunikatorów, czy portali społecznościowych. Aczkolwiek, jest sporo osób, które nadal wysyłają wiadomości multimedialne MMS. Dzięki Freedom2 można korzystać z wysyłania MMS bez ograniczeń. Na koniec Internet i 20 GB do wykorzystania co miesiąc. Z badania opinii Klientów udało się wywnioskować, że w większości taka ilość Internetu nie zostaje wykorzystana. Oczywiście przy standardowym użytkowaniu. Standardowe użytkowanie Internetu w telefonie rozumiane jest jako przeglądanie stron, aktualności, kupowanie produktów w sklepach Internetowych, sporadyczne oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy przeglądanie Social Media np. Facebook lub Instagram. Czyli wszystkich tych czynności, do których już się przyzwyczailiśmy.
Ocena dla Freedom 2 jest najwyższa, ponieważ w opinii obiektywnych portali z porównaniami jest to optymalny abonament na rynku.

Freedom 3 Opinie

Ostatni Freedom ma opinię biznesowego. Wynika to przede wszystkim z ilości Internetu w abonamencie, która pozwala na tworzenie rozwiązań typu Hot Spot w każdym miejscu, w którym właśnie się znajdujemy. Nie potrzebujemy wtedy dodatkowego Internetu Mobilnego, bo i tak nasz laptop połączy się poprzez WiFi z siecią. Możemy przesyłać pliki, rozmawiać na Skype czy prowadzić wideo konferencje. 30 GB w abonamencie daje takie możliwości. Poza tym oczywiście mamy wszystkie korzyści wymienione wcześniej. Składają się na to nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych. Połączenia na numery stacjonarne bez ograniczeń. Wiadomości tekstowe SMS — oczywiście no limit. MMS, także bez limitu. Zasięg, standardowo sieci Plus. Umowa na czas nieokreślony z możliwością rezygnacji w każdej chwili oraz gwarancja stałej ceny. Bez obaw żaden z planów Freedom nie zmieni się nagle i nie będzie kosztować więcej. Jak do tej pory, więcej jest jedynie Internetu i to dwukrotnie. Dlatego też Premium Mobile dzięki opiniom konsumenckim został wybrany Konsumenckim Liderem Jakości 2017.

Premium Mobile Salony

opinie premium mobile

Premium Mobile opinie

Opinie o Premium Mobile:

Co piszą Klienci:
Premium mam od 10 miesięcy i oprócz opłaty aktywacyjnej nie ma dodatkowych kosztów...
Świetne pakiety z internetem....
Polecam ze względu na dobrą cenę...
Bardzo dobra oferta. Korzystam od kilku miesięcy i naprawdę dużo zaoszczędziłem...
Rok później — właśnie przenoszę już drugi numer do Premium Mobile...
Korzystam z tej oferty i naprawdę jest dobra...
Najlepsza cenowo oferta na rynku...

Powyższe opinie o Premium Mobile sa ogólnie dostępne i znajdują się w Sieci. Odzwierciedlają stopień zadowolenia świadomych Klientów z usług wirtualnego operatora telekomunikacyjnego. Dlaczego świadomych? Gdyż pomijają wpisy użytkowników, którzy Z Premium nigdy nie korzystali, a bardzo lubią komentować. Nie ma tu również opinii abonentów nieczytających regulaminów, cenników i umów. Ważną kwestią w przypadku tych osądów jest stwierdzenie, iż ogromną zaletą naszych czasów jest możliwość wyboru. Właśnie w odniesieniu do Premium wpisuje się w to doskonale świat Mobile, gdzie możemy przebierać w przeróżnych ofertach dostępnych na rynku. Nastawiamy się wtedy wyłącznie na usługi, które nas interesują. Dla jednych będzie to możliwość oglądania ulubionych filmów i seriali w Internetowej wypożyczalni. Dla innych opcja słuchania ulubionych wykonawców i piosenek w Internetowym serwisie muzycznym. Z kolei dla firm może to być księgowość online lub darmowe usługi IT.

Telefony

Bez dwóch zdań największym "wabikiem" na Klientów dla sieci komórkowych pozostają telefony. Operatorzy prześcigają się w obniżkach cen urządzeń tylko po to, aby jak najtaniej zaproponować przyszłym abonentom smartfon za 1 zł. Jak z kolei ma się to do Premium? Wracamy do tematu świadomego konsumenta. Jeżeli użytkownicy stawiają swojego operatora bardzo wysoko w hierarchii dostawców usług tylko dlatego, że zaraz po podpisaniu umowy odebrali najnowszy telefon. Wydaje się, że chyba nie wszyscy sprawdzili ceny na rynku. Oto przykład.

Samsung Galaxy J3 (2017) Dual SIM
Wybierając przykładowo Samsunga Galaxy J3 w abonamencie, musimy liczyć się z abonamentem rzędu 70 zł miesięcznie z umową na 2 lata. Czy opłata za telefon jest wliczona w abonament , czy też przedstawiona jest w formie rat, nie ma większego znaczenia, gdyż za 24 miesiące razem z abonamentem i opłatą aktywacyjną musimy zapłacić ok 1700 zł.Co w takim razie mamy w tym abonamencie? Nie wchodząc, w szczegóły ofert każdego z operatorów to w większości przypadków są to: Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne
Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne<
Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci
Sms, Mms do wszystkich komórkowych
plus ewentualne usługi dodatkowe zwykle w promocji przez miesiąc lub najwyżej kwartał.
Faktycznie na pierwszy rzut oka może się ona wydawać atrakcyjna, natomiast warto sprawdzić inne opcje i porównać np. z wirtualnym operatorem czy sprawdzić cenę telefonu w sklepie Internetowym. Zestawiamy zatem ofertę z najwyższą taryfą Premium.

Freedom 2

Oferta Freedom dla wszystkich, którzy cenią sobie nieograniczony limitami dostęp do podstawowych usług oraz pakiet Internetu LTE. Ten zestaw Freedom zawiera w sobie korzyści jak: umowa na 1 miesiąc
Rozmowy NO LIMIT (lub nielimitowane — jak kto woli) do wszystkich sieci komórkowych.
Rozmowy NO LIMIT (lub nielimitowane — jak kto woli) na numery stacjonarne.
20 GB Internet LTE
Zasięg sieci Plus
Porównując korzyści przedstawionych ofert abonamentowych poza okresem trwania umowy i ceną (Freedom 2 to koszt miesięczny 24,70 zł) nie różnią się znacząco. Wracając jednak do najważniejszej kwestii, czyli telefonu sprawdźmy jak wyglądała by, opcja Abonamentu w Premium i telefonu w sklepie Internetowym np. Samsung Galaxy. 24 miesiące posiadania abonamentu Freedom z kosztem w wysokości 29,70 to ok. 750 zł za całe 2 lata, wliczając opłatę aktywacyjną. Powyższy smartfon za ok. 600 zł w wygodnych ratach — czyli razem 1200 złotych. Może dla niektórych wizja oszczędności w wysokości pół tysiąca złotych nie wydaje się zbyt atrakcyjna, jednak za taką oszczędność można kupić np. Huawei P9 Lite Mini. Opinie o Premium Mobile pochodzące od użytkowników, którzy zauważyli te "drobne" niuanse dotyczące taniego abonamentu i korzyści za tym idących są pełne poleceń i pozytywnych osądów.

Opłata Aktywacyjna Opinie o Premium często zawierają informacje o nieprawidłowo lub niesłusznie naliczonej opłacie aktywacyjnej. Wielu Klientów nie spotkała się wcześniej u innych operatorów z wyszczególnionym kosztem naliczenia za aktywacje numeru. W przypadku innych sieci kwota ta jest wliczona w abonament, który często jest kilkukrotnie wyższy od abonamentu w Premium. Stąd też ogromne zaskoczenie, gdy w pierwszym rachunku suma do zapłaty przewyższa przykładowe 19,90. Premium Mobile nie ukrywa tych kosztów i są one wyszczególnione tak w ofercie, jak i uwzględnione w cennikach czy regulaminie. Spiesząc się często zapominamy o dokładnym przeczytaniu wszystkich warunków umowy. Jednak jednorazowa opłata w wysokości 30 zł nie powinna przesądzać o decyzji wyboru operatora gdy, po roku możemy zaoszczędzić nawet 400 zł wybierając np. Freedom PL. Każda opinia dotycząca opłaty aktywacyjnej jest weryfikowana, a Klient otrzymuje wyjaśnienie.

Premium Mobile Opinie Forum

W opiniach o Premium Mobile często przejawia się hasło dotyczącego najniższego abonamentu. W momencie, gdy Premium pojawił się na rynku oferta za 19,90 - była ofertą przełomową. Bardzo długo Premium był nr 1 we wszystkich rankingach dotyczących abonamentów bez telefonu. Oczywiście opinie o najniższym abonamencie były skrajne. Z jednej strony zadowolenie wynikające z oszczędności, z drugiej natomiast mniej entuzjastyczne stanowiska. Te negatywne reakcje pochodzą po raz kolejny z braku rozeznania przed podpisaniem umowy. Premium poza kilkoma wyjątkami nie posiada salonów obsługi Klienta, do których przyzwyczaiły nas sieci komórkowe z tzw. wielkiej czwórki. Sprzedaż lub kontakt odbywa się za pomocą kanałów marketingu bezpośredniego jak telefon i Internet. Istnieją punkty partnerskie, których listę można sprawdzić w zakładce Punkty Sprzedaży.

Internet
Zasięg i infrastruktura sieci Plus. Jak powszechnie wiadomo zasięg Plusa, obejmuje całą Polskę. W abonamentach Freedom mamy odpowiednio 3, 10, 20, 30 GB. Przy standardowym korzystaniu z sieci wystarcza w zupełności.

Premium?

Dla kogo w takim razie jest Premium Mobile? Dla wszystkich, którzy chcą płacić za połączenia, sms'y, mms,y czy Internet w telefonie zamiast za gaże dla celebrytów , czy reklamę w telewizji. Dla każdego, kto potrafi samodzielnie przełożyć kartę i uruchomić ustawienia wpisując kilka prostych znaków. Dla każdego, kto ceni sobie wolność wyboru, czyli możliwość rezygnacji z usług z miesiąca na miesiąc. Oraz wszystkich, którzy są w stanie sami kupić sobie telefon w sklepie stacjonarnym bądź internetowym.

Premium Mobile Opinie

Źródła opinii o Premium Mobile pochodzą z portali takich jak:
www.mobilny-ranking.pl
www.telepolis.pl
www.opinie.info.pl
www.teleguru.pl
www.disqus.com
www.forum.android.com.pl
www.komorkomat.pl
www.oszczedzanie-pieniedzy.pl


premium mobile opinie

Klient Premium Mobile
Będąc abonentem Premium, mamy do dyspozycji konto Klienta. Dzięki zaawansowanym opcjom możemy zarządzać swoim kontem online. Na pierwszy rzut oka nie wygląda ono szczególnie nowocześnie, jednak zapewniam - spełnia swoje funkcje. Nawiązanie wyglądem do systemu operacyjego Windows, stanowi niewątpliwie miły akcent i powoduje miłe skojarzenia dla starszych użytkowników. Ekran powitalny informuje nas o stanie naszych faktur. Czy wszystkie usługi są opłacone oraz jaki jest stan konta. Bezpośrednio z tego miejsca można za pomocą PayU, można zapłacić abonament. Poniżej mamy do dyspozycji wyszukiwarkę z możliwością ustawienia daty i statusu na przykład faktur opłaconych i nieopłaconych. Wykaz faktur wystawionych przez Premium Mobile znajduje się na samym dole strony głównej.

Po lewej stronie mamy menu nawigacyjne gdzie znajdują się opcje dodatkowe. Od góry opcja zmiany hasła do konta Premium. Kolejna to ikona kłódki z opcją — wyloguj. Niżej znajduje się panel, gdzie można składać wnioski. Pierwszy wniosek to wymiana karty SIM i trudno domyślić sie, dlaczego znajduje się właśnie w tym miejscu, ponieważ nie spotkaliśmy się z sytuacją, aby była taka konieczność.
mobile

Nowy numer telefonu.

Kolejna opcja to wymiana numeru telefonu. Jest bardzo przydatna, jeśli nie jesteśmy mocno przywiązani do starego numeru lub poprzedni operator nadał nam nr. po jakiejś instytucji. Wybieramy dotychczasowy numer i z listy rozwijanej dobieramy sobie zupełnie nowy. Pula numerów telefonów jest całkiem pokaźna, dlatego mamy w czym wybierać. Wysyłamy wniosek i bez wychodzenia z domu możemy mieć nowy numer. Kolejna opcja to zmiana taryfy. Jeśli mamy na przykład Freedom PL i chcemy więcej korzystać z Internetu, możemy zmienić swój plan taryfowy na wyższy np. Freedom 1 lub Freedom 2.

Przeniesienie numeru do Premium Mobile

Dzięki opcji Przeniesienie numeru do PM, mamy możliwość zmiany operatora dla np. naszych bliskich. Wypełniając wniosek, uzupełniamy pola takie jak Numer MSISDN, gdzie wpisujemy telefon do przeniesienia. Z listy rozwijanej wybieramy dotychczasowego operatora, od którego przenosimy numer do Premium. Kolejne pole to Usługa u dotychczasowego operatora — tutaj do wyboru mamy prepaid lub postpaid. Prepaid, czyli dokładnie sprzedaż przedpłacona. Opcję prepaid wybierają osoby, które korzystają z tzw. telefonu na kartę. Postpaid to tradycyjny system abonamentowy. Płacimy za usługi cyklicznie, na przykład po upływie miesiąca. Musimy także wybrać preferowany sposób kontaktu. Do wyboru z listy rozwijanej mamy SMS, E-mail oraz telefon. Ostatnie pole to taryfa. Wybieramy Freedom PL, Freedom 1, Freedom 2, Freedom 3. FreedomNet 25 II lub FreedomNet Dom II. Na sam koniec pozostaje nam tryb przeniesienia numeru. Czy będzie to tryb bez zachowania terminu wypowiedzenia, w ciągu np. 14 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. W tym przypadku musimy mieć świadomość zobowiązania do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia. Możemy też wybrać opcje z zachowaniem okresu wypowiedzenia przewidzianego umową z dotychczasowym dostawcą lub na koniec okresu promocji określonego umową terminową z dotychczasowym dostawcą.
przeniesienie numeru

Premium

Zgłoszenie reklamacyjne również możemy wysłać za pomocą panelu. W zależności od rodzaju zażalenia wybieramy jedną z opcji z rozwijanej listy. Zanim wyrazimy swoja opinie w Internecie, możemy wybrać jedna z trzech opcji. Zamówienie sprzedażowe - jeśli kurier się spóźnia lub zamawialiśmy pięć numerów a mamy aktywne tylko cztery. Faktura i Billing w przypadku, gdy mamy wątpliwości dotyczące płatności lub ostatni do wyboru brak dostępności usług. Możemy również zmieniać swoje dane osobowe. Adres zameldowania, adres korespondencyjny, numer kontaktowy czy adres e-mail. Poniżej mamy listę wszystkich złożonych wniosków. W panelu aktywne usługi widnieje nasz numer telefonu lub telefonów, jeśli mamy abonament rodzinny i więcej numerów.
premium kontakt
Billing
Rozliczenie konta z możliwością podglądu wszystkich faktur. Dostępne są również szczegóły połączeń. Ich czas trwania oraz dokładny koszt. Zwykle mamy w każdej kolumnie 0 zł. Jeśli jednak korzystamy z opcji SMS Premium lub dzwonimy za granicę mamy dokładną informację o dodatkowym koszcie za te usługi. Faktury VAT wskazują nam naliczenia. Możemy ustawiać daty i przeglądać historię faktur. Daty wpłat i księgowania możemy sprawdzić w panelu płatności.
premium
Zapytanie Jeśli zależy nam na czasie i zamiast czekać, na wolnego Konsultanta wolimy jak zwarty i gotowy Doradca do nas zadzwoni, proponujemy wysłać wiadomość za pomocą opcji Wyślij Zapytanie. Wybieramy wtedy typ zgłoszenia. Może to być oferta lub usługa dodatkowa. Uzupełniamy temat, numer telefonu i wpisujemy treść. Jest to najszybszy i rekomendowany sposób kontaktu z Premium Mobile.
opinie
Premium Mobile Opinie
4.91199 pozytychnych głosów
4.9 1199pozytywnych sprzedaży