Freedom3

Freedom3 za 29,70 to według opinii abonentów najlepsza taryfa w ofercie abonamentowej Premium Mobile. Za nie całe 30 zł otrzymujemy najwięcej internetu, aż 30 GB oraz nielimitowane połaczenia, sms, mms do wszystkich sieci w Polsce. Rozmowy bez ograniczeń dostępne są już w ofertach Freedom 1 i Freedom 2. Freedom3 dodatkowo oferuje połączenia na numery stacjonarne bez dodatkowych opłat. Oraz MMS no limit w abonamencie.

Freedom 3

Bez dodatkowych kosztów, gwiazdek czy opłat drobnych druczkiem dostajemy do wykorzystania 30 GB Internetu LTE. Taki pakiet Internetu zadowoli każdego!

Freedom3

To prawdziwy abonament Premium dla najbardziej wymagajacych. Nielimitowany dostęp do wszystkich standardowych usług w połączeniu z optymalnym pakietem Internetu 30GB! jest od wielu miesięcy najlepiej wybieranym abonamentem w Premium Mobile. Stosunek ilości i jakości usług do ceny skutkuje niesłabnącym zainteresowaniem i powoduje, że abonament Freedom 2 miesiąc w miesiąc zajmuje 1 miejsce w licznych rankingach i porównaniach.

Czy też uważasz, że Freedom 3 to najlepszy abonament bez telefonu? Jeśli tak to wybierz Premium!

Freedom3

29,70!
Freedom3
najlepszy z najlepszych!

Zobacz pełna ofertę:
Freedom3
Premium Mobile oferta
Freedom1
Freedom2
Premium Mobile opinie
O Premium Mobile

freedom3, freedom 3, freedom, premium mobile freedom 3, premium freedom3, premium freedom 3, mobile freedom3, mobile freedom 3, freedom3 oferta, freedom 3 oferta