Freedom2

Freedom 2 za 24,70 to według opinii abonentów optymalna taryfa w ofercie abonamentowej Premium Mobile. Za nie całe 25 zł, czyli najbardziej medialną kwotę wśród operatorów komórkowych otrzymujemy po prostu najwięcej. Rozmowy bez ograniczeń dostępne są już w ofertach Freedom 1 i Freedom 2. Ten Freedom dodatkowo oferuje połączenia na numery stacjonarne bez dodatkowych opłat. Oraz MMS no limit w abonamencie.

Freedom 2

A co z Internetem? Bez dodatkowych kosztów, gwiazdek czy opłat drobnych druczkiem dostajemy do wykorzystania 20 GB Internetu LTE. Taki pakiet Internetu zadowoli nie jednego malkontenta i pozwala na naprawdę beztroskie korzystanie z sieci.

Najtańszy Abonament bez telefonu

Wybierając Freedom 2 mamy świadomość, że przy tej opcji nie możemy liczyć na telefon w abonamencie. Nowego smartfona możemy kupić sobie samodzielnie w jednym z licznych marketów elektronicznych lub bezpośrednio u producenta. Dzięki temu mamy pełną kontrolę wydatków tak za abonament telefoniczny, jak i za nowego smartfona. Jesteśmy pewni, że płacimy wyłącznie za usługę i produkt zamiast za dodatkowe koszty obsługowe, transferowe czy marketingowe.

Internet

Co można zrobić z pakietem Internetu 20 GB od Premium Mobile? Freedom 2 pozwala na naprawdę wiele. Mając na uwadze, że jest to super szybki Internet LTE (zasięg sieci Plus), to szacunkowo możemy na przykład słuchać przez 60 godzin muzyki. 20 Gigabajtów to zapas, aby obejrzeć ponad 20 filmów pełnometrażowych. To również około 800 godzin rozmów na Skype, gdybyśmy chcieli porozmawiać z kimś z drugiego końca świata. Bez większego problemu ten pakiet wystarczy do przeglądania stron internetowych, sprawdzania i wysyłania maili czy korzystania z portali społecznościowych jak na przykład Facebook.

Zasięg

Zasięg Premium Mobile to zasięg sieci Plus, ponieważ ten wirtualny operator korzysta z infrastruktury przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego Polkomtel. Istnieje potwierdzone przekonanie, że jest to najlepszy zasięg na terenie całego kraju.

Premium Mobile Opinie

Im więcej nowych Klientów przejmuje Premium Mobile, tym więcej pozystywnych opinii pojawia się w sieci. Szukając rzetelnych informacji o sieci Premium Mobile co raz spotykamy przychylne wpisy zadowolonych abonentów.

Freedom2

To prawdziwy abonament Premium. Nielimitowany dostęp do wszystkich standardowych usług w połączeniu z optymalnym pakietem Internetu jest od wielu miesięcy najchętniej wybieranym abonamentem w Premium Mobile. Stosunek ilości i jakości usług do ceny skutkuje niesłabnącym zainteresowaniem i powoduje, że abonament Freedom 2 miesiąc w miesiąc zajmuje 1 miejsce w licznych rankingach i porównaniach.

Czy też uważasz, że Freedom 2 to najlepszy abonament bez telefonu? Jeśli tak to wybierz Premium!

Freedom2

24,70!
Freedom2
bezkonkurencyjny abonament!

Zobacz pełna ofertę:
Freedom2
Premium Mobile oferta
Freedom1
Premium Mobile opinie
O Premium Mobile

freedom2, freedom 2, premium mobile freedom2, premium mobile freedom 2, freedom, premium freedom2, premium freedom 2, mobile freedom2, mobile freedom 2, freedom2 oferta, freedom 1 oferta